search

WYKRÓJ MĘSKICH ALLADYNÓW- SPM-002 - do pobrania

15,00 zł

Wykrój na proste męskie alladyny.

Wykrój do pobrania i wydruku w formacie A4.

Ilość
Dostępny w magazynie

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 5 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 5 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 2,50 zł .


 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Szarawary męskie zaprojektowaliśmy w uniwersalnym rozmiarze odpowiednim dla mężczyzn o wzroście do 190cm oraz obwodzie pasa do 100cm. Nogawki spodni zakończone są gumą o szerokości 2,5cm. W psie spodnie zakończone są 2 rzędami takiej samej gumy oraz wplecionym pomiędzy nimi tunelem na sznurek lub tasiemkę.

Szczegółowe informacje dotyczące szablonu znajdziesz w pliku umieszczonym w zakładce "załączniki".

Zakupując nasz szablon krawiecki otrzymujesz:

  • pliki PDF przygotowane do druku na domowej drukarce A4;
  • szczegółowy opis modelu.

Każdy rozmiar szablonu zawarty jest w osobnym pliku PDF, dzięki czemu poszczególne rozmiary nie nakładają się na siebie. Raz wydrukowanego szablonu nie musisz przechowywać. Możesz go od nowa wydrukować za każdym razem, kiedy masz ochotę uszyć sobie z niego nowy model.

Wszystkie w/w pliki po dokonaniu płatności (w przypadku szybkich przelewów) lub zaksięgowaniu płatności na rachunku bankowym sprzedawcy (w przypadku zapłaty tradycyjnym przelewem bankowym) udostępniane są klientowi za pomocą odnośnika przesłanego na adres mailowy podany w trakcie rejestracji.

Jeśli potrzebujesz wraz z szablonem licencji komercyjnej, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Model chroniony jest prawem autorskim. Tłumaczenie, przedruk, powielanie, publikacja w mediach i szycie konfekcji na podstawie modelu bez zezwolenia zabronione. Właściciel marki CAYA nie odpowiada za szkody powstałe w związku z użyciem niewłaściwych materiałów, niezgodnego z instrukcjami wykonania modelu oraz nieprawidłową interpretację fasonu.

WE000017

Komentarze

Napisz swoją opinię

WYKRÓJ MĘSKICH ALLADYNÓW- SPM-002 - do pobrania

Wykrój na proste męskie alladyny.

Wykrój do pobrania i wydruku w formacie A4.

Napisz swoją opinię