search

WYKRÓJ BLUZY DAMSKIEJ BL-001 - do pobrania

15,00 zł

Wykrój prostej damskiej bluzki dzianinowej z efektownym dekoltem oraz przesuniętymi szwami ramion

Ilość
Dostępny w magazynie

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 5 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 5 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 2,50 zł .


 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Bluzka dla laika. Przeznaczona do uszycia z wszechobecnej i bardzo popularnej dzianiny dresowej. Wykrojenie i uszycie tego modelu zajmuje pół godziny. Do jej uszycia nie są wymagane żadne specjalne umiejętności.

Wykrój zaprojektowany w jednym uniwersalnym rozmiarze. Modelka nosi rozmiar 36/38.

Szczegółowe informacje dotyczące szablonu znajdziesz w pliku umieszczonym w zakładce "załączniki".

Zakupując nasz szablon krawiecki otrzymujesz:

  • pliki PDF przygotowane do druku na domowej drukarce A4; (pliki te stworzone zostały dla każdego rozmiaru z osobna i wykrój znajdujący się w tych plikach zawiera dodatki na szwy)
  • plik PDF przygotowany do druku lub wyplotu na formacie A0; (plik stworzony został dla wszystkich rozmiarów na jednym arkuszu i wykrój znajdujący się w tym pliku nie zawiera dodatku na szwy)
  • instrukcję szycia;
  • szczegółowy opis modelu.

Raz wydrukowanego szablonu nie musisz przechowywać. Możesz go od nowa wydrukować za każdym razem, kiedy masz ochotę uszyć sobie z niego nowy model.

Wszystkie w/w pliki po dokonaniu płatności (w przypadku szybkich przelewów) lub zaksięgowaniu płatności na rachunku bankowym sprzedawcy (w przypadku zapłaty tradycyjnym przelewem bankowym) udostępniane są klientowi za pomocą odnośnika przesłanego na adres mailowy podany w trakcie rejestracji.

Jeśli potrzebujesz wraz z szablonem licencji komercyjnej, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Model chroniony jest prawem autorskim. Tłumaczenie, przedruk, powielanie, publikacja w mediach i szycie konfekcji na podstawie modelu bez zezwolenia zabronione. Właściciel marki CAYA nie odpowiada za szkody powstałe w związku z użyciem niewłaściwych materiałów, niezgodnego z instrukcjami wykonania modelu oraz nieprawidłową interpretację fasonu.

WE000023

Komentarze

Napisz swoją opinię

WYKRÓJ BLUZY DAMSKIEJ BL-001 - do pobrania

Wykrój prostej damskiej bluzki dzianinowej z efektownym dekoltem oraz przesuniętymi szwami ramion

Napisz swoją opinię