search

WYKRÓJ NA T-SHIRT MĘSKI - KM-003- do pobrania

25,00 zł

Wykrój lekko dopasowanej męskiej koszulki z oszukanym raglanowym rękawem i dekoltem w serek

Ilość
Dostępny w magazynie

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 8 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 8 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 4,00 zł .


 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Męski T-shirt lekko taliowany z oszukanym raglanowym rękawem i dekoltem w serek. Odpowiedni dla każdego, kto lubi nosić raglanowe rękawy, lecz nie lubi ich wszywać.

Wykrój zaprojektowany dla mężczyzn wysokich na wzrost 184cm w rozmiarach od 40 do 54. Z naszą tabelą rozmiarów możesz zapoznać się tutaj.

Szczegółowe informacje dotyczące szablonu znajdziesz w pliku umieszczonym w zakładce "załączniki".

Zakupując nasz szablon krawiecki otrzymujesz:

  • pliki PDF przygotowane do druku na domowej drukarce A4; (pliki te stworzone zostały dla każdego rozmiaru z osobna i wykrój znajdujący się w tych plikach zawiera dodatki na szwy)
  • plik PDF przygotowany do druku lub wyplotu na formacie A0; (plik stworzony został dla wszystkich rozmiarów na jednym arkuszu i wykrój znajdujący się w tym pliku nie zawiera dodatku na szwy)
  • instrukcję szycia;
  • szczegółowy opis modelu.

Raz wydrukowanego szablonu nie musisz przechowywać. Możesz go od nowa wydrukować za każdym razem, kiedy masz ochotę uszyć sobie z niego nowy model.

Wszystkie w/w pliki po dokonaniu płatności (w przypadku szybkich przelewów) lub zaksięgowaniu płatności na rachunku bankowym sprzedawcy (w przypadku zapłaty tradycyjnym przelewem bankowym) udostępniane są klientowi za pomocą odnośnika przesłanego na adres mailowy podany w trakcie rejestracji.

Jeśli potrzebujesz wraz z szablonem licencji komercyjnej, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Model chroniony jest prawem autorskim. Tłumaczenie, przedruk, powielanie, publikacja w mediach i szycie konfekcji na podstawie modelu bez zezwolenia zabronione. Właściciel marki CAYA nie odpowiada za szkody powstałe w związku z użyciem niewłaściwych materiałów, niezgodnego z instrukcjami wykonania modelu oraz nieprawidłową interpretację fasonu.

WE000019

Komentarze

Napisz swoją opinię

WYKRÓJ NA T-SHIRT MĘSKI - KM-003- do pobrania

Wykrój lekko dopasowanej męskiej koszulki z oszukanym raglanowym rękawem i dekoltem w serek

Napisz swoją opinię